Paweł Czesław Tokłowicz

Okręg wyborczy nr 7 Miasto Nekla – ulice: Gnieźnieńska, Lawendowa, Leśna, Lipowa, Ogrodowa, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Przyleśna, Rajmundowo.

 

O MNIE

Mam 53 lata, żonę i trzy córki. Wykształcenie techniczne. Jestem lokalnym patriotą i regionalistą (od pokoleń Neklaninem), współzałożycielem Orkiestry Dętej w Nekli. W wolnym czasie pogłębiam swoje pasje i gram na akordeonie. Lubię pracę w ogrodzie.

 

DOŚWIADCZENIE I OSIĄGNIĘCIA

Od grudnia 2011 roku jestem Radnym Rady Miejskiej w Nekli.  Jak również: prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Gminy Nekla,  członkiem Komisji Rewizyjnej OSP Nekla i Stowarzyszenia Strzelecko – Rekreacyjnego Ogończyk, członkiem Rady Mieszkańców Nekli. Przepracowałem 26 lat w Nekielskim Ośrodku Kultury będąc 18 lat jego dyrektorem. Byłem inicjatorem odnowy pomnika Powstańców Wielkopolskich. Wypromowałem takie imprezy jak: Wianki – Powitanie Lata i 9 Finałów WOŚP. Jako Radny występowałem skutecznie o poprawę infrastruktury drogowej i technicznej. Moim zadaniem priorytetowym od paru lat jest doprowadzenie do modernizacji ul. Poznańskiej do cmentarza parafialnego. Na forum Rady Miejskiej i komisji Rady złożyłem szereg interpelacji i zadałem wiele pytań dotyczących spraw mieszkańców i naszej gminy.

 

CELE

  • kontynuacja poprawy infrastruktury drogowej i technicznej gminy
  • poprawa bezpieczeństwa w mieście
  • podnoszenie wartości historycznych, promowanie naszej gminy
  • wielopłaszczyznowe konsultacje społeczne
  • wprowadzenie budżetu obywatelskiego

 

Materiał wyborczy finansowany przez KWW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW.